BiRiCiK-NeFrEtiM & NaRbOnNTuRK

BiRiCiK-NeFrEtiM & NaRbOnNTuRK

Kullanıcı GruplarıSSSPortalliAnasayfaAramaKayıt OlÜye ListesiGiriş yap

Paylaş | 

Forum Kurallar [Lütfen Okuyunuz]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Erkek

MesajKonu: Forum Kurallar [Lütfen Okuyunuz]   C.tesi Ağus. 11, 2007 1:03 am

Biricik-Nefretim - Genel Forum Kuralları

1. Her şeyden önce forumumuza üye olan herkesin bu kurallarıokumuş olması ve forumu bu doğrultuda kullanması gerekmektedir.Herhangi bir kuralın ihlali söz konusu olduğunda yapılması gereken enuygun yaptırım forum yönetimindeki görevliler tarafındangerçekleştirilecektir.

2. Üye olurken seçeceğiniz kullanıcı adına lütfen dikkat edin.Ahlaksız isimler, başkasının kullanıcı adı ile foruma katılmak, sırfüye olmak için anlamsız kullanıcı adları seçmek yasaktır. Her üye kendikullanıcı adı ve şifresinden sorumludur.

3. İmza alanlarına siyasi amaçlı yazılar yazmak, reklam yapmak,üyelik gerektiren link ve e-mail, msn, icq v.b. adreslerinizi vermekyasaktır.

4. Forum içindeki konulara yardım ve paylaşım içinde olsae-mail, msn, icq v.b. adreslerinizi vermek yasaktır. Lütfen buranınyardım ve paylaşım forumu olduğunu unutmayalım. Bu gibi işlemleriniziözel mesaj yolu ile yapabilirsiniz.

5. Forumumuz üzerinden alınan herhangi bilgi veya dosyanındoğuracağı problemlerden kullanıcı kendi sorumludur. ForumTRMp3 birbilgi paylaşım platformudur ve buradan edinilen bilgi veya dosyalarıkullanmak özgürlüğü tamamen kullanıcıya aittir.

6. Forumumuzda siyasi içerikli, genel ahlaka aykırı ve küfürlü,argo niteliğindeki yazılar, şahsa yönelik hakaret benzeri yazılaryazılamaz. Başka bir forum katılımcısını, üçüncü bir şahsı veyayayıncı, üretici kurum ve kuruluşları, herhangi bir ürünün marka veyamodelini küçültücü veya ona hakaret edici yazı yazılamaz.

7. Forum üyelerimiz yeni bir konu açmadan önce o konununforumumuzda mevcut olup olmadığını kontrol etmelidirler. Bunun içinforumun arama özelliğini kullanabilirsiniz. Aynı isimli, aynı bilgilerive konuşmaları içeren konular açılamaz. Açılsa da kurallar gereğinceforum yetkilileri tarafından birleştirilebilir, kapatılabilir yadasilinebilir. Aynı üyenin aynı hatayı tekrarı durumunda üye uyarıalabilir hatta üyeliği silinebilir.

8. Forumumuz üzerinde yazılacak mesajlar veya açılacak yeni konubaşlıkları, ilgili bölümler altında olmalıdır. Yanlış yere yazılanmesajlar veya açılan başlıklar yöneticiler tarafından ilgili yerleretaşınır veya birleştirilir. Fakat bu en son alternatif olmalıdır. Buşekilde üyeler de yazdıkları konuları doğru yerlerinde daha kolaybulabilirler.

9. Yöneticiler her yazılan mesajı takip edemeyebilirler vegözden kaçabilir. Bu gibi durumlarda uygunsuz bir mesajlakarşılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.

10. Forumun resmi dili Türkçe'dir. İngilizce de uluslar arasıbir dil olduğu için kullanılabilir. Ancak zorunlu durumlarda alternatifolarak yardım gerektiğinde Almanca'da kullanılabilir. Bunların dışındatüm yazılar Türkçe olmalıdır.

11. Büyük harf kullanmak bağırmak anlamına gelmektedir. Bu nedenle sadece cümle başlarında kullanılabilir.

12. Farklı e-mail adresleri kullanarak aynı anda birden fazlaüyelik almak kesinlikle yasaktır. Bu gibi durum tespitinde bu kişilerintüm üyelikleri forum yönetimince süresiz olarak BAN edilecektir.

13. Kişisel tartışma ve fikirler PM ile yapılmalıdır. Bu tipyazışmalar ortalıkta ve görünür başlıklar altında yapıldığı takdirdeilgili başlık kapatılır ve konu devam edemez. Bu gibi ortamları yaratanüyeler ceza alarak, forumdan uzaklaştırılır.

14. Kapatılan bir konu ile ilgili tekrardan başka bir konuaçılması ve itiraz gerekçesiyle PM atılması yasaktır ve göz ardıedilecektir. Tekrarı durumunda üye uyarılacaktır.

15. Forumumuz içerisinde zararlı dosya veya bilgilerin paylaşımıyasaktır. Mesuliyet zaten kullanıcıya aittir fakat acemi arkadaşları damağdur durumda bırakmamak gerekir.

16. Üyelik gerektiren başka forumlara davet mesajları vereklamlar PM'ler dahil kesinlikle yasaktır. Bu durum tespitinde lütfenyönetici arkadaşlara bildiriniz. Ayrıca üye bu durumda süresiz BANedilecektir.

17. Genel ahlaka aykırı mesajlar, resimler ve link vermekyasaktır. Bu gibi durum tespitinde üyelik silinecektir veya süresiz BANedilecektir.

18. İmza alanlarında veya bir konuda bilgi vermek amacıylaverilen linklerdeki fotoğraflarda siyasi ve dini birliklere yadagörüşlere ait simge vs. bulunması yasaktır.

19. Diğer bilgi ve paylaşım içerikli yazılardan esinlenerekburaya aktarılan bilgi amaçlı konu, eklenti ve dosyaların kimden venerden alıntı olduğu belirtilmelidir. Başkasına ait yazı ve dosyalarıkendisininmiş gibi gösteren üyelerin mesajları düzeltilecek, üyeaynısını tekrarladığı halde forumdan uzaklaştırılacaktır. Emeğe saygıgösterelim.

20. Forum ile ilgili sorunlarınızı (yönetim şekli, bölümdisiplini, bölümdeki yanlış kararlar, kilitlenen topic itirazı vb.)lütfen İstek, Görüş ve Şikayetleriniz

bölümüne yazınız. Forumun başka yerlerine yazdığınız şikayet, sorun dile getirme gibi konular silinecektir. 21. Forumda görevli moderatör arkadaşlar, kurallara uymayankonuları kilitler yada siler. Kilitlenen yada silinen konunuzla ilgiliitirazlarınızı lütfen önce bölüm moderatörüyle temasa geçerek çözmeyeçalışınız. Cevap verilmemesi takdirinde İstek, Görüş ve Şikayetleriniz bölümüne konu açabilir yada adminlere özel mesaj atabilirsiniz.

22. Açtığınız konulara 24 saat içinde cevap gelmez ise tekraraynı konuya mesaj atma hakkınız doğar. Bu süreden önce atılan mesajlarkonunun kilitlenmesine aynı zamanda üyenin de uyarılmasına sebep olur.

23. Açtığınız konu başlıkları konunun içeriğini anlatmalıdır."Ne olur yardım, yardım, help, acil, bi bakın arkadaşlar" gibi anlamsızkonu başlıkları kilitlenecektir.

24. Forum kuralları gerekli görüldüğü taktirde yönetimtarafından kullanıcılara haber verilmeden değiştirilebilir. Buna hiçbirkullanıcının karşı çıkma, “ben görmedim” gibi tutumları söz konusudeğildir. Unutulmamalıdır ki kurallar sadece bir kere okumak içindeğil, düzenli takip edilmesi ve uyulması için konulmuştur.

25. Forumda Fransizca Konusmak Yasaktir! Bile Bile Konusan Banlanir....

Gizlilik ilkeleri

Kişisel Bilgileriniz :
Foruma üye olurken girdiğiniz kişisel bilgiler sadece forum adminleritarafindan görülecektir. Girmiş oldugunuz bilgileri istediğiniz zamandeğiştirebilirsiniz. (kullanıcı adı hariç)

Forum Kullanımı ve Çerez’ler :
Çerez’ler (cookie), tarafımızdan kişisel bilgi toplama aracı olarak kullanılmayacaktır.
Kullanıcı profilini gör http://biricik-nefretim.activebb.net
sevdakar
Misafir

MesajKonu: Geri: Forum Kurallar [Lütfen Okuyunuz]   Salı Ekim 23, 2007 2:01 pm

EDIT: BY biricik_nefretim ..........

Forum Kurallar [Lütfen Okuyunuz]
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Forum Kuralları
» Chat Box Kuralları
» komık Murphy Kuralları
» ÜLKÜCÜLER - 4 - (Ülkücülerin istediği Türkiye ve Dünya)
» Lütfen Bir Dakka Bakarmısınız